מסננים

 
 
אל פלו – מסננים
 
MicroV-Prefilter-filter
 
Panel_finedust_HEPA_filter_GP
 
מסנן פחם פעיל
 
מסנן שקים
 
 
 
מסנני שקים
יחידות הסינון העדינות הללו תוכננו עבור ציוד אוורור ומיזוג אוויר, ופותחו במיוחד לשימוש כמסנן אוויר סופי. מסננים אלו אידיאליים לשימוש בבתי חולים, במפעלי מזון, במפעלי תרופות ובחדרי מחשב.המסנן מורכב מסיבים בעלי צפיפות משתנה, ומשלב שלוש שכבות צפיפות נפרדות, מסנן מוקדם ושכבה סינתטית לתמיכה.

מסנני פחם פעיל
מבנה המסנן עשוי פרופיל אלומיניום עם רשת צבועה בצבע אפוקסי, העמידה בפני קורוזיה לאורך שנים רבות. המסנן מכיל פחם פעיל המותאם במיוחד לסולוונטים אורגניים וחומצות, ומשקלו (כ- 12 ק"ג) יוצר ספיחה מעולה לאורך זמן.ניתן להזמין מסנן פחם הסופח אדי פורמלין.

מסנני ULPA
בעלי יעילות של 99.99% לסינון חלקיקים של 0.12 מיקרון. עומדים בתקן האמריקאי FS 209 E. ניתן להשיג את המסננים במידות סטנדרטיות, המתאימות לעמדות העבודה. ניתן להזמין מידות נוספות על פי בקשה.אמצעי הסינון כולל קפלים נקבוביתיים מפוליאוריתן, המוחזקים על ידי יחידות פלסטיק קשיחות. עיצוב זה מאפשר זרימת אוויר אופטימלית. המסנן מחובר למסגרת האלומיניום החזקה באמצעות דבק מעכב אש.

מסנני HEPA
בעלי יעילות של 99.99% לסינון חלקיקים של 0.3 מיקרון. עומדים בדרישות Class 10 של התקן האמריקאי FS 209 E. ניתן להשיג את המסננים במגוון גדלים, המתאימים לעמדות עבודה במידות שונות. מסננים אלו תוכננו במיוחד לשימוש בחדרים נקיים ובאזורי הרכבות עדינות.אמצעי הסינון כולל קפלים נקבוביתיים מפוליאוריתן, המוחזקים על ידי יחידות פלסטיק קשיחות. עיצוב זה מאפשר זרימת אוויר אופטימלית. המסנן מחובר למסגרת האלומיניום החזקה באמצעות דבק מעכב אש

pre filter
מסנן מכני העשוי מכותנה לא דליקה/סיבי פוליאסטר המתוכננים לספיחה מקסימאלית של חלקיקים. מסגרת המסנן עשויה מקרטון כפול על מנת לתת חוזק בעבודה בתנאים קשים ומטופלת ע"י תוסף דוחה מים למנוע התפרקות בלחות גבוהה. המסנן משולב עם רשת מתכת על מנת לתת תמיכה מקסימאלית ואחידה. הרשת בנויה מ-98% שטח פנים פתוח כדי להגדיל את ביצועי המסנן. פריסת הכפלים במסנן הינה אחידה על מנת לאפשר זרימה אחידה לכל שטח המסנן